Četvorka za kraj sezone

0
486
NTS FOOD DOO

U poslednjem kolu Zone Istok fudbaleri Hajduk Veljka na Gradskom stadionu u Negotinu savladali BSK iz Bogovine rezultatom 4:1. Dva gola Alekse Vujadinovića, jedan Bregovljanovića i autogol Marinkovića. Hajduk Veljko sezonu završio na trećem mestu sa 54 boda.

HAJDUK VELJKO – BSK 4:1(3:1)

Gradski stadion u Negotinu. Glavni sudija : Predrag Milosavljević (Svrljig). Pomoćnici : Nikola Mijajlović i Stefan Pavlović (Svrljig). Strelci : Vujadinović u 19. i 57, Bregovljanović u 25. i Marinković u 43. minutu (autogol) za Hajduk Veljka, Lazarević u 27. minutu za BSK.

HAJDUK VELJKO : Vasić, Đorđević(Radojević), Gavrić, Milojević, Milosavljević, Mihajlo Jakovljević(Janković), Bregovljanović, Vujadinović, Milan Jakovljević (Spnulović), Prvulović, Vučinić.

SVRLJIG : Anđelović, Lazarević, Stanković, S. Rajković, B. Rajković, Marinković, Božinović, Boraković, Stepanović, Krpetić.

Ubedljivom pobedom protiv ekipe iz Bogovine fudbaleri Hajduk Veljka na najlepši mogući način su se oprostili od svojih navijača.

Seriju golova u prvom poluvremenu otvorio je najbolji strelac Hajduk Veljka i jedan od najboljih strelaca Zone Istok, Aleksa Vujadinović, koji je u 19. minutu savladao golmana gostiju Anđelkovića.

U 25. minutu Dejan Bregovljanović duplirao je prednost Hajduk Veljka, a dva minuta kasnije Lazarević je smanjio na 2:1.

Do kraja prvog dela igre viđen je još jedan pogodak u mreži gostiju, kada je Marinković savladao svog golmana Anđelkovića.

U nastavku igre je opao intenzitet, a konačan rezultat utakmice Aleksa Vujadinović postavio je u 57. minutu, svojim drugim golom na utakmici.

Hajduk Veljko je sezonu završio na trećem mestu sa 54 boda. Prvoplasirani Zaplanjac plasirao se u Srpsku ligu Istok, a iz Zone Istok ispali su Sloga iz Kobišnice, Malošište, Šarbanovac i Majdanpek.

Rezultati 30. kola Zone Istok : Svrljig – Sloga 0:4, Rudar Alpos – Timočanin 3:2, Brodoremont – Bukovik 0:3, Kablovi – Moravica 2:1 (prekid u 67. minutu), Šarbanovac – Majdanpek 2:0, Malošište – Đerdap 2:1 i Zaplanjac – Naša krila 4:5.