Hajduk Veljko poražen u Knjaževcu

0
222
NTS FOOD DOO

U 29. kolu Zone Istok Hajduk Veljko poražen na gostovanju u Knjaževcu od Timočanina rezultatom 2:1. Jedini pogodak za negotinskog zonaša postigao Vujadinović iz penala u 57. minutu igre. U poslednjem kolu Hajduk Veljko će na svom terenu dočekati ekipu BSK Bogovine.

arhiva.eastside.rs

Stadion u Knjaževcu. Glavni sudija : Veljko Savić (Biljeg). Pomoćnici : Predrag Milosavljević (Svrljig) i Nikola Matić (Gadžin Han). Strelci : Stojadinović u 28. i Đorđević u 75. minutu za Timočanin, Vujadinović u 57. minutu iz penala za Hajduk Veljka. Žuti kartoni: Milić (Timočanin), Sokolović (Hajduk Veljko).

TIMOČANIN : Jeremić, Antić, Miladinović, Jonić(Cibrić), Minić, Aleksić, Stojadinović(Tasić), Milić(B. Stojadinović), Mir.Đođrević, Mar. Đorđević, Mitić.

HAJDUK VELJKO : Vasić, Đorđević, Gavrić(Radojević), Mihajlo Jakovljević, Milošević, Profirović, Bregovljanović(Janković), Vujadinović, Milan Jakovljević, Sokolović(Prvulović), Vučinić.

U utakmici bez rezultatskog značaja za obe ekipe, domaćin je bio bolji i osvojio sva tri boda.

Obe ekipe ušle su otvoreno u utakmicu, spremne za nadigravanje, pa su gledaoci mogli da uživaju u lepim fudbalskim potezima.

Domaćin je stigao do prednosti u 28. minutu kada je Luka Stojadinović uspeo da iskoristi jednu od prilika za svoju ekipu i savlada Nemanju Vasića.

Fudbaleri Hajduk Veljka su takođe imali nekoliko dobrih prilika za postizanje gola, ali su do izjednačenja stigli u 57. minutu sa bele tačke. Sudija Savić nakon prekršaja u kaznenom prostoru Timočanina dosudio je najstrožiju kaznu, a siguran izvođač bio je najbolji strelac Hajduk Veljka u ovoj sezoni, Aleksa Vujadinović.

Konačan rezultat postavio je Miroslav Đorđević u 75. minutu igre.

Hajduk Veljko se sa 51 bodom zadržao na trećem mestu, dok je Timočanin peti sa 43 boda.
U poslednjem kolu negotinski zonaš na svom terenu dočekaće ekipu BSK Bogovine.

Rezultati 29. kola Zone Istok : Sloga – Šarbanovac 2:4, : Naša krila 1936 - Rudar Alpos 1:2, Đerdap – Zaplanjac 0:0, Majdanpek – Malošište 4:0, Moravica – Svrljig 5:4, Bukovik – Kablovi 3:0 i BSK – Brodoremont 2:1.