Negotin će 21.oktobra biti domaćin prvog Youtubers night festivala koji će u Domu kulture „Stevan Mokranjac“ okupiti neke od najvećih Jutjub (Youtube) zvezda sa ovih prostora.

Sudeći po interesovanju publike festival Youtubers night 2017.  u organizaciji negotinskog Udruženja Tube Zone definitivno je opravdao očekivanja, jer su već sada rasprodate sve VIP ulaznice. I interesovanje domaćih jutjubera je u porastu pa su tako svoje učešće na ovom događaju potvrdili: Vemke, Cone, Gledaj Ovo, Neca, Totemia, Enn La Rush, Mox Rider, Kesidz, Rajke, iDzony...

Imamo tu čast da nam na festivalu prisustvuje dosta jubjubera i samim tim upotpunjavamo sam progam festivala koji će, nadamo se, biti zanimljiv i starijoj i mlađoj populaciji“, kaže Vladimir Vlada Rajnić, Clash of Serbia, iz Udruženja Tube Zone.

U Tube Zone Community ističu da posetioce 21. oktobra u Domu kulture “Stevan Mokranjac” u Negotinu očekuju brojni paneli, turniri, izazovi....

Festival je podeljen na nekoliko zona. Zato postoje i regularne i VIP karte, Sa regularnom kartom, čija je cena 399 dinara posetioci će moći da prate sve sesije, a posetioci sa VIP kartom, koje koštaju 1.099 dinara, imaće pristup posebnim, ekskluzivnim Photo Booth panelima praktično iza kulisa festivala”, istakao je na konferenciji za novinare u Hotelu Inex-Beganović, Filip Marković, jedan od organizatora ovog festivala.

Tube Zone je pripremio i posebno iznenađenje za sve zainteresovane i zanimljivu nagradnu igru.

Dve VIP ulaznice su posebno označene, a oni koji budu kupili nagradne karte provešće jedan dan sa našom ekipom snimajući klipove i saznati tajne našeg posla”, dodaje Vladimir Vlada Rajnić.

Uz brojna dešavanja posetioce festivala očekuju i nastupi benda Red danger, Tamare Paunović, Aftershockdjteam-a. Program počinje u 17 sati, spektakularnim nastupom plesne grupe Gimnastičkog kluba “Hajduk Veljko”.

Nama je čast da nastupimo na jednom ovakvom festivalu. Osim što će naši članovi pokazati koliko su napredovali, a ljudi koji nas prate znaju i za naše rezultate i za domete koje smo dostigli, nama je cilj da u prvom redu podržimo jedan ovakav projekat i mlade”, istakla je Ana Ranđelović, trener i osnivač GK “Hajduk Veljko”.

Uz brojne sponzore i dobročinitelje podršku festivalu dala je i lokalna samouprava, ali i Dom kulture „Stevan Mokranjac“ u čijim će se prostorijama odvijati, zaista, sadržajan program ovog festivala, koji  predviđa: CS:Go turnire, Dance time, sesiju: Provedi sam 30 minuta sa svojim omiljenim jutjuberom, pa Youtubers night shop i mnoge druge aktivacije.

Na raspolaganju smo mladima da im pomognemo, usmerimo savetima, potpomognemo organizaciju svake manifestacije koja ima za cilj aktiviranje i animiranje mladih. To smo prepoznali i u ovom festivalu“, istakla je Tatjana Panić, član Opštinskog veća, zadužena za kulturu i informisanje.

foto: S.M.Jovanović, East side


 

Ovaj medijski sadržaj sufinansiran je od strane Opštine Negotin.

Stavovi izraženi u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.

Dodaj komentar

Molimo Vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija portala EAST SIDE zadržava pravo da - ukoliko ih proceni kao neumesne - ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije EAST SIDE kao i bilo kakvu pretnju, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj. Linkove ka drugim sajtovima ne objavljujemo. EAST SIDE nema nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za njihovo objavljivanje. Redakcija ne odgovara za stavove čitalaca iznesene u komentarima. Vaš komentar može sadržati najviše 1.000 pojedinačnih karaktera i smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Sigurnosni kod
Osveži

Komentari  

11 # Z 03-10-2017 17:25
Extra !
Odgovori | Odgovori uz citat | Citat
12 # paun 03-10-2017 14:00
ovo se zove bitna vest za negotinsku sirotinju?
Odgovori | Odgovori uz citat | Citat
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com