Fudbaleri Hajduk Veljka u 30. kolu Zone Istok, kao gosti slavili protiv Svrljiga 4:2. Golove za ekipu Hajduk Veljka postigli Bregovljanović, Davidović, Nikolić i Prvulović. Negotinski zonaš sezonu završio na petom mestu.

Domaća ekipa stigla je prva do vođstva u jučerašnjoj utakmici, preko Vasilova, koji je dobro reagovao pred golom Hajduk Veljka, ali je Bregovljanović devet minuta kasnije doneo izjednačenje svojoj ekipi. U nastavku utakmice, fudbaleri negotinskog zonaša sa tri gola rešili su ovu utakmicu. Najpre je Davidović u 47. minutu doneo prednost Hajduk Veljku. Vlada Nikolić je u 63. minutu povećao na 3:1, da bi tačku na pobedu stavio Prvulović u 75. Antić je u poslednjem minutu samo ublažio poraz svoje ekipe.

U ostalim utakmicama, Malošište je sa 5:2 savladalo Moravicu, Napredak je bio bolji od Brodoremont i slavio sa 4:1, Šarbanovac je sa 2:0 savladao OFK Bor. Pobedu je zabeležio i  BSK protiv Timočanina rezultatom 2:1, Đerdap je pšoražen na svom terenu od  Bukovika minimalnim rezultatom 1:0, dok je  Majdanpek savladao Zaplanjac sa 3:1.

Hajduk Veljko je sezonu završio na petom mestu sa 45 bodova, uz 12 pobeda, sedam poraza i devet remija.

Novi član Srpske lige Istok postao je Rtanj iz Boljevca, koji je ubedljivo osvojio prvo mesto sa čak 16 bodova više u odnosu na svog prvog pratioca, ekipu Šarbanovca. Iz lige je ispao OFK Bor, uz Rudar Podvis, koji je na polusezoni odustao od daljeg takmičenja.