Sloga iz Kobišnice poražena je u sedmom kolu Zone Istok na gostovanju u Subotincu od Moravice rezultatom 5:0. Zonaš iz Kobišnice trenutno na pretposlednjem mestu sa 5 bodova.

MORAVICA - SLOGA 5:0 (2:0)

Stadion u Subotincu. Sudija : Stefan Miletić (Sokobanja). Pomoćnici : Saša Spasovski iz Zaječara i Bogdan Tomić iz Sokobanje.  Strelci : L. Kostić u 4. minutu, M. Stefanović u 8, 89 i 90. minutu i Stanković u 75. minutu za Moravicu.

MORAVICA : Stanisavljević, Vukadinović, Miletić (Stanišić), Đokić, Trajković, I.Stefanović (Miljković), Igić (Vl. KOstić), N. Kostić, M.Stanković, L. Kostić,  M. Stefanović.

SLOGA : Dimitrijević, Maliković (Klisura), Čelić, Knežević, Tešić (Boraković), Milošević , Đorđević (Živanović), Stanisavljević, Vojinović, Tasić, Antić.

Ekipa iz Subotinca nakon pobede nad Hajduk Veljkom, slavila i protiv durgog zonaša iz negotinske opštine, Sloge iz Kobišnice i to još ubedljivije, 5:0.

Zonaš iz Kobišnice otputovao je u Subotinac sa dosta izmena u ekipi i bez iskusnih Milosavljevića, Ristića, Durguta, pa su njihovo mesto zauzeli mladi fudbaleri. Domaći su stiglido  prednosti već u 4. minutu preko Kostića. U 8. minutu bilo je već 2:0,  a prvi, od svoja tri gola na ovoj utakmici postigao je Marko Stefanović. Ovim rezultatom je i završen prvi deo susreta.

Fudbaleri iz Kobišnice  odolevali su naletima domaćih sve do 75. minuta, kada je Stanković, direktnim udarcem iz kornera uz pomoć vetra povisio na 3:0.

U samom finišu utakmice, najbolji igrač utakmice Marko Stefanović postigao je još dva pogotka, u 89. i 90. minutu, za konačnih Moravica – Sloga 5:0.

Sa ova tri boda ekipa iz Subotinca je prišla na samo bod zaostatka iza vodećeg Zaplanjca, dok je ekipa iz Kobišnice pala na pretposlednje mesto sa samo 5 bodova.

U narednom kolu Slogu očekuje još jedno gostovanje i to u Aleksincu, a protivnik je Rudar Alpos.

Ovaj medijski sadržaj sufinansiran je od strane Opštine Negotin.

Stavovi izraženi u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.