Slatina i Tamnič zabeležili nove pobede, Polet slavio u Sikolu, Malajnica i Urovica remizirali, u drugom kolu Opštinske lige Negotin.

Slatina je nakon pobede nad aktuelnim prvakom u Aleksandrovcu slavila i udrugom kolu Opštinske lige Negotin i to na gostovanju u Miloševu, rezultatom 2:1. Svi golovi postignuti su u poslednjih 20 minuta igre. Slatina je povela u 72. minutu, četiri minuta kasnije gosti su stigli do prednosti od 2:0, a konačan rezultat postavljen je u 80. minutu.

Drugu prvenstvenu pobedu ostvarila je i ekipa OFK Tamniča i to protiv Graničaraiz Aleksandrovca na domaćem terenu. Ekipa iz Tamniča stigla je do  prednosti u 65. minutu, a desetak minuta kasnije, gosti iz Aleksandrovca imali su priliku da iz penala stignu do izjednačenja, ali je nisu iskoristili, pa je do kraja ostalo 1:0 za OFK Tamnič.

Do prve pobede u ovoj sezoni stiglao je i Polet iz Jabukovca i to na gostovanju u Sikolu. Gosti iz Jabukovca do prednosti su stigli u prvom delu igre, a u nastavku su obe ekipe postigle po jedan pogodak, za konačnih OFK Sikole – Polet 1:2.

Utakmicu bez golova odigrali su Malajnica i Urovica. Fudbaleri Malajnice silno motivisani nakon pobede u Jabukovcu u prvom kolu, želeli su da i na domaćem terenu stignu do sva tri boda. Sa druge strane gosti iz Urovice su u prvom kolu pretrpeli neplaniran poraz od Tamniča, pa je gostovanje Malajnici bila prilika davrate izgubljene bodove. Želje se na kraju nisu ispunile nijednopj ekipi, a utakmica je završena najnepopularnijim rezultatom 0:0.

Slatina i Tamnič vode prvenstvenu trku sa 6 bodova, Malajnica ima 4, Miloševo i Polet po 3, Urovica 1, dok su OFK Sikole i Graničar bez bodova.

U trećem kolu sastaju se : Polet – Miloševo, Urovica – OFK Sikole, Graničar –Malajnica i Slatina – OFK Tamnič.

Ovaj medijski sadržaj sufinansiran je od strane Opštine Negotin.

Stavovi izraženi u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.