Sloga iz Kobišnice poražena je od Rudar Alposa rezultatom 3:0, u osmom kolu Zone Istok. Nakon trećeg vezanog poraza, zonaš iz Kobišnice prikovan za dno tabele sa 5 bodova.

RUDAR ALPOS  - SLOGA 3:0 (1:0)

Stadion u Aleksinačkim Rudnicima. Sudija : Nikola Miković (Zaječar).  Strelci : Ljubisavljević u 10. i 75. i A. Zemljak u 79. minutu za Rudar Alpos.

RUDAR ALPOS : Panić, Stojanović, Vidojković, Matejev, Petrović, Zeka, Radulović (Janković), M. Zemljak, Ljubisavljević, A. Zemljak (Lazarević), Marković (Marjanović).

SLOGA : Dimitrijević, Boraković (Klisura), Čelić, Profirović, Milosavljević, Milošević, Đorđević (Babucić), Stanisavljević, Vojinović, Tasić, Antić.

Fudbaleri Sloge su dobro otvorili utakmicu, imali dve dobre prilike koje nisu iskoristili, a onda je u desetom minutu stigla kazna. Ljubisavljević je dobro šutirao sa dvadesetak metara i savladao mladog Dimitrijevića.

Sve do 75. minuta nije bilo promene rezultata, a onda je sudija Miković iz Zaječara pokazao na belu tačku za domaćina, zbog igranja rukom Miloševića.

Najstrožiju kaznu je u pogodak pretvorio ponovo Ljubisavljević i doneo svojoj ekipi prednost od 2:0.

Desetak minuta kasnije A. Zemljak je postavio konačan rezultat utakmice Rudar Alpos – Sloga 3:0.

Rezultati ostalih utakmica osmog kola Zone Istok : Majdanpek – Moravica 1:2, Đerdap – Bukovik 0:1, Naša krila – BSK 0:2, Zaplanjac – Timočanin 2:1, Šarbanovac – Brodoremont 1:2, Malošište – Hajduk Veljko 2:3 i Svrljig – Kablovi 2:1.

Na tabeli vodi Zaplanjac sa 19 bodova, ispred Moravice koja ima 18, Bukovika i Svrljiga koji su sakupili po 15. Sloga je na poslednjem mestu sa samo 5 bodova .

U devetom kolu zonaš iz Kobišnice na svom terenu dočekaće ekipu Majdanpeka.

Ovaj medijski sadržaj sufinansiran je od strane Opštine Negotin.

Stavovi izraženi u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.