Odbojkašice Hajduk Veljka, na gostovanju u Nišu, poražene posle pet setova Stampeda sa 3:2, a odbojkaši od Topličanina 97 u Prokuplju sa 3:0. U narednom kolu odbojkaši dočekuju Pirot, a odbojkašice gostuju u Paraćinu.

Pružile su negotinske odbojkašice još jednu dobru partiju na gostovanju u Nišu, ali ovoga puta nisu imale sreću da dođu do sva tri boda.  U susretu sa ekipom Stampeda odbojkašice Hajduk Veljka poražene su posle pet odigranih setova sa 3:2.

Odbojkašice Stampeda dobile su prva dva seta rezultatom 25:23 i 25: 17 i bile u prilici da ovu utakmicu reše u svoju korist maksimalnim rezultatom 3:0. Nisu tako međutim mislile mlade odbojkašice iz Negotina. U trećem setu su zaigrale još angažovanije, slavile sa 25:16, i prepolovile prednost domaće ekipe. I četvrti set, posle velike borbe i razlike pripao je Negotinkama, 26:24, pa je o pobedniku odlučivao peti set.

Ekipa Stampeda je bila bolja u odlučujućem setu, koji je dobila sa 15:10, za konačnih 3:2. Nišlijkama su tako pripala dva boda, a ekipi Hajduk Veljka jedan.

Negotinske odbojkašice sa 4 boda trenutno su na desetom mestu, a novo gostovanje očekujeih već u sledećem kolu, ekipi Paraćina, koja se sa tri boda nalazi na sedmom mestu.

I muška ekipa Hajduk Veljka poražena je u petom kolu od Toplčičanina 97 u Prokuplju. Negotinski odbojkaši znatno oslabljeni su otputovali na ovu utakmicu, ali i pored toga pružili su dostojan otpor domaćoj ekipi, koja je na kraju slavila sa 3:0.

Prva dva seta domaći su dobili rezultatom 25:21, dok je treći, odlučujući set završen rezultatom 25:22.

Hajduk Veljko je posle petog kola sa samo 3 boda na pretposlednjem osmom mestu. U narednom kolu na svom terenu dočekaće ekipu Pirota, koja je šesta sa bodom više.

Ovaj medijski sadržaj sufinansiran je od strane Opštine Negotin.

Stavovi izraženi u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.