U poslednjem kolu jesenjeg dela sezone, Sloga iz Kobišnice poražena na svom terenu od Svrljiga, minimalnim rezultatom 1:0. Zonaš iz Kobišnice prvi deo sezone završio na poslednjem mestu sa 13 bodova.

SLOGA – SVRLJIG  0:1 (0:0)

Stadion u Kobišnici.  Sudija : Stefan Prvulović (Zaječar). Pomoćnici : Saša Spasovski i Dušan Božinović (Zaječar). Strelac : Antić u 59. minutu za Svrljig. Crveni karton : Durgut (Sloga).

SLOGA : Dimitrijević, Antić (Klisura), Čelić, Stanisavljević (Boraković), Milosavljević, Bogdanović, Đorđević (Tešić), Tasić,, Vojinović, Ristić, Durgut.

SVRLJIG : Ilić, Radojković (Radenković), Đorđević, Stojanović, Vasić, Vučković, Stevanović, Petrović, Antić (Radenov) Ilijić, Veljković.

Jedan gol bio je dovoljan Svrljigu da osvoji sva tri boda na gostovanju u Kobišnici i pošalje Slogu na poslednje mesto na tabeli na kraju prvog dela sezone.

Jedini pogodak gosti su postigli u 59. minutu, kada je Nemanja Antić, nakon dobrog dodavanja Petrovića, šutirao sa dvadesetak metara i savladao mladog Dimitrijevića.

Pre gola ekipe iz Svrljiga, fudbaleri Sloge imali su nekoliko dobrih prilika da savladaju golmana Ilića, ali nisu imali sreće. Najpre je Ristić nakon dobre akcije pogodio prečku, da bi Nikola Vojinović, samo nekoliko minuta pre vodećeg gola Svrljižana, pogodio stativu.

Sloga je jesenji deo sezone završila sa 13 bodova, na začelju tabele. BSK ima 14, Majdanpek 15, a čak četiri ekipe, Malošište, Kablovi, Rudar Alpos i Naša krila, po 16 bodova, pa će na prolećne utakmice rešiti dilemu ko ostaje u zoni, a ko se vraća korak nazad.

Zonaš iz Kobišnice u prvom prolećnom kolu na svom terenu dočekuje zaječarske Kablove.

Rezultati  15. kola Zone Istok : BSK – Hajduk Veljko 1:2, Sloga – Svrljig 0:1, Đerdap – Malošište 3:0, Timočanin - Rudar Alpos 4:1, Bukovik – Brodoremont 3:0, Moravica – Kablovi 3:4, Majdanpek – Šarbanovac 2:0 i Naša krila 1936 – Zaplanjac 1:3.