Odbojkašice Hajduk Veljka poražene su proteklog vikenda od Zaječara na svom terenu rezultatom 3:1, dok su odbojkaši na gostovanju u Prokuplju poraženi od Topličanina sa 3:0. Obe ekipe trenutno zauzimaju osmo mesto u svojim ligama.

Odbojkašice Hajduk Veljka pružile su dostojan otpor prvoplasiranoj ekipi u Ligi, ali više od časnog poraza nisu mogle. Daleko iskusnije Zaječarke, od početka susreta kontrolisale su utakmicu. Prva dva seta gošće su rešile u svoju korist, a u oba seta rezultat je bio 25:18. Negotinke su u trećem setu podigle igru na viši nivo i uspele da ga dobiju sa 25:22, međutim nisu imale snagu da i treću utakmicu zaredom uvedu u peti set. Zaječarke su četvrti set dobile sa 25:17, za konačnih 3:1 u setovima.

Negotinske odbojkašice sa šest bodova trenutno zauzimaju osmo mesto na tabeli. U narednom kolu očekuje ih gostovanje u Pirotu.

Odbojkaši Hajduk Veljka poraženi su od Topličanina u Prokuplju sa maksimalnih 3:0. Domaća ekipa nije imala većih problema da stigne do nove pobede, pošto su negotinski odbojkaši u tri seta osvojili samo 41 poen. Prvi set završen je rezultatom 25:11, drugi 25:13, a treći 25:17.

Negotinski odbojkaši koji sa 3 boda zauzimaju pretposlednje osmo mesto na tabeli u narednom kolu su slobodni.