Novi poraz Sloge

0
119
NTS FOOD DOO

negU pretposlednjem kolu Zone Istok, Sloga na svom terenu u Kobišnici poražena od Šarbanovca rezultatom 4:2. Durgut dvostruki strelac za zonaša iz Kobišnice, Stanković trostruki za Šarbanovac uz jedan gol Marinjeskovića.

arhiva.eastside.rs

SLOGA – ŠARBANOVAC 2:4(1:1)

Stadion u Kobišnici. Glavni sudija : Milan Turanović (Kladovo). Pomoćnici : Stefan Prvulović(Zaječar) i Nemanja Jotović(Bor). Strelci : Durgut u 43. i 76. minutu za Slogu, Marinjesković u 40, Stanković u 47,55, i 78. minutu za Šarbanovac. Žuti kartoni : Jovanović (Sloga).

SLOGA : Dimitrijević, Golubović, Maliković(Tešić), Boraković, Milošević, Klisura(Jeremić), Jovanović, Stanisavljević, Vojinović, Antić, Durgut.

ŠARBANOVAC : Trailović, Marković, Du. Adamović, Marinjesković, Jovanović, Stanković, Ducić, Terzić, Strahinjić, De. Adamović(N. Adamović), Stamenkovski.

Stotinak gledalaca na stadionu u Kobišnici videlo je otvorenu igru u kojoj su gosti više želeli bodove, koji će im po svemu sudeći doneti opstanak u zonaškom društvu.

Marinjesković je u 40. minutu savladao mladog Dimitrijevića i doveo ekipu Šarbanovca u vođstvo od 1:0. Tri minuta kasnije Durgut je postigao svoj prvi gol na utakmici i izjednačio rezultat na 1:1, kojim je i završen prvi deo susreta.

U nastavku su viđena još četiri gola.

Već na startu drugog dela igre, Stanković je svojim prvim golom na utakmici doneo prednost Šarbanovcu, a u 55. minutu isti igrač povisio je na 3:1.

Durgut je u 76. minutu drugi put savladao golmana gostiju Trailovića, ali je to bilo sve za šta je domaća ekipa imala snage.

Konačan rezultat, svojim trećim pogotkom u drugom delu igre, postavio je Stanković u 78. minutu igre.

Sloga je sa 12 bodova ostala na poslednjem mestu, dok je Šarbanovac sa 36 bodova na 13. mestu.

U poslednjem kolu, zonaš iz Kobišnice gostovaće u Svrljigu.

Rezultati 29. kola Zone Istok : Sloga – Šarbanovac 2:4, : Naša krila 1936 - Rudar Alpos 1:2, Đerdap – Zaplanjac 0:0, Majdanpek – Malošište 4:0, Moravica – Svrljig 5:4, Bukovik – Kablovi 3:0 i BSK – Brodoremont 2:1.