Revanš utakmice plej-ofa Opštinske lige Negotin

0
180
NTS FOOD DOO

Sutra od 17 sati u Slatini i Aleksandrovcu igraju se revanš utakmice polufinala plej-ofa Opštinske lige Negotin.

Slatina je ubedljivom pobedom u prvom susretu u Urovici od 3:0, gotovo obezbedila put u finale plej-ofa, pa će joj drugi susret poslužiti za dodatno uigravanje ekipe pred odlučujuću utakmicu sezone. Ekipa iz Urovice u ovoj sezoni nije igrala na nivou prethodnih, pa je ulazak u plej-of bio maksimum koji su mogli da pruže. Uz sve to, u drugom delu sezone nekoliko ključnih igrača se povredilo, što je dodatno oslabilo ekipu.

Daleko više uzbuđenja očekuje se u duelu između Graničara i OFK Tamniča, koji će biti odigran u Aleksandrovcu. Prvi susret u Tamniču završen je bez pobednika. Domaćin je vodio posle prvih 45. minuta, ali su gosti u nastavku stigli do izjednačenja, koje im daje blagu prednost u revanšu. U regularnom delu sezone, još uvek aktuelni prvak, slavio je na svom terenu protiv komšija iz Tamniča rezultatom 2:1, a poslednju pobedu ekipa iz Tamniča je u Aleksandrovcu zabeležila u sezoni 2014/15.

Pobednici dva polufinalna duela plasiraće su u finale, koje će biti odigrano 9. juna na Gradskom stadionu u Negotinu.