Rudar Alpos bolji od Hajduk Veljka

0
192
NTS FOOD DOO

U 28. kolu Zone Istok, fudbaleri Hajduk Veljka poraženi na gostovanju u Aleksinačkim rudnicima od Rudar Alposa rezultatom 2:0. Strelci za domaću ekipu Ljubisavljević i Marković. Hajduk Veljko i dalje na trećem mestu sa 51 bodom.

Stadion u Aleksinačkim rudnicima. Sudija : Jovan Milutinović (Knjaževac). Pomoćnici : Ivana Čolaković(Boljevac) i Andrea Marinković(Sokobanja). Strelci : Ljubisavljević u 27. i Marković u 85. minutu za Rudar Alpos.

RUDAR ALPOS : Panić, Vidojković, Lazarević, Radulović(Spasić) Petrović, Matejev, Gojković (Đorđević), M. Zemljak (Rajković),Ljubisavljević, A. Zemljak, Marković.

HAJDUK VELJKO : B. Milošević, Davidović, Gavrić, Milojević, M. Milošević, Milosavljević, Prvulović, Mihajlo Jakovljević, Milan Jakovljević(Jovanović), Vučinić, Radojević.

U Aleksinačkim rudnicima pobedu je odnela ekipa koja je više želela i kojoj su bodovi bili potrebniji, dok je negotinski zonaš nastavio seriju loših igara na gostovanjima ovog proleća.
Domaći su u vođstvo stigli u 27. minutu. Pogrešio je mladi golman negotinske ekipe, a to je iskoristio Ljubisavljević i doneo prednost svojoj ekipi.
Do kraja prvog dela igre nije bilo promene rezultata, a pobedu ekipe Rudar Alposa potvrdio je u 85. minutu Marković, koji je dobro prošao po desnoj strani i po drugi put savladao Borisa Miloševića.
Uprkos porazu, Hajduk Veljko je ostao na trećem mestu sa 51 bodom, dok je ekipa Rudar Alposa sa 35 bodova, dva kola pre kraja sezone na jedanaestom mestu.
U narednom kolu fudbaleri Hajduk Veljka gostovaće u Knjaževcu ekipi Timočanina.

Rezultati 28. kola Zone Istok : Malošište – Sloga 3:1, Brodoremont – Timočanin 0:2, Svrljig – Bukovik 1:0, Naša krila 1936 – Đerdap 4:2, Kablovi – BSK 3:0, Šarbanovac – Moravica 5:4, Zaplanjac – Majdanpek 4:1(prekid u 36. minutu).