Sloga ispustila dva gola prednosti

0
685
NTS FOOD DOO

Sloga iz Kobišnice u 26. kolu Zone Istok na gostovanju u Belotincu odigrala nerešeno 2:2 protiv Naših krila. Zonaš iz Kobišnice golovima Vojinovića posle 45. minuta vodio sa 2:0.

NAŠA KRILA 1936 (2-2) SLOGA

Stadion u Belotincu. Glavni sudija : Stefan Filipović (Jagodina). Pomoćnici : Ivan Blagojević (Paraćin) i Nemanja Todorović (Jagodina). Strelci : Marjanović 51. i 72. minutu za naša krila, Vojinović u 6. i 27. minutu za Slogu.

NAŠA KRILA 1936 : A. Jovanović, S. Manojlović, Nešić(N. Manojlović), N. Jovanović, Ml. Stevanović, Ma. Stevanović, M. Stojanović, Trivunčević, D. Marjanović, Čumpujerović, Micić(Pašić).

SLOGA : Dimitrijević, Golubović, Čelić (Maliković), Knežević, Bogdanović, Milošević, Jovanović, Boraković, Vojinović, Stanisavljević, Jeremić.

I pored vođstva od 2:0 fudbaleri Sloge iz Kobišnice nisu uspeli da stignu do pobede na gostovanju u Belotincu, a golman Dimitrijević sa nekoliko dobrih intervencija spasao je jedan bod.
Odlično su otvorili fudbaleri iz Kobišnice jučerašnju utakmicu. Već u 6. minutu, Nikola Vojinović savladao je domaćeg golmana Jovanovića i doveo svoju ekipu u vođstvo.
U 27. minutu najbolji strelac zonaša iz Kobišnice još jednom je bio bolji od Jovanovića, pa je prednost Sloge udvostručena.
Domaći fudbaleri su u drugom delu bili bolji, ali su uspeli da stignu samo do jednog boda. Marjanović je u šestom minutu nastavka smanjio na 1:2, a nakon toga zbog nedozvoljenih pozicija, ovom igraču su poništena dva gola. U 72. minutu domaćin je ipak stigao do izjednačenja, a strelac i ovog gola bio je Marjanović.
Pokušali su fudbaleri iz Belotinca da naprave potpuni preokret i stignu do sva tri boda, ali ih je u tome osujetio mladi golman Sloge, Ivan Dimitrijević, pa su na kraju ekipa ipak podelile bodove.
Sloga, koja je na zadnjem mestu sa samo 14 bodova, u nedelju od 11 sati, na terenu u kobišnici u okviru 27. kola ugostiće vodeći Zaplanjac.

Rezultati 26. kola Zone Istok : Kablovi – Hajduk Veljko 2:0, Rudar Alpos – Brodoremont 1:2, Svrljig – Timočanin 3:3, Šarbanovac – BSK 1:2, Malošište – Bukovik 1:3, Zaplanjac – Moravica 1:0 i Đerdap – Majdanpek 0:1.